دوشنبه, 6 خرداد 1398

  • ورود به سایت
  • انگلیسی
رو عنوان : در نیمه شب گذشته اتفاق افتاد؛
عنوان : برخورد خاور و تریلی آتش نشانان را به محل حادثه كشاند؛
کد خبر : ۱۲۵۱۲
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ 
ساعت : ۱۱:۳۰:۴۸

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی آتش نشانی سمنان ، رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان گفت: نیمه شب گذشته طی تماس شهروندان و خودروهای عبوری با سامانه 125 مبنی بر تصادف دو کامیون خاور و تریلی در جاده دامغان–سمنان (گردنه آهوان)  و محبوس شدن  سرنشینان  داخل خودرو ، با سرعت عمل و اقدام به موقع آتش نشانان ایستگاه شماره 3 با موفقیت به پایان رسید.
🔸اسمعیل پور در گفتگو با پایگاه خبری 125 در تشریح حادثه فوق گفت: در این حادثه یک سرنشین خودروی خاور که مردی حدوا" 55  ساله بودن توسط نیروهای آتش نشانی امداد رسانی شد.
♦️وی از اعزام 1 دستگاه خودرو به همراه 2 نفر آتش نشان برای امدادرسانی این حادثه خبر داد و عنوان کرد : حادثه فوق درساعت 2:50 دقیقه بامداد به سامانه 125 اعلام و گروه در کمترین زمان ممکن با حضور در محل و انجام اقدامات اولیه و ایمن سازی محل  شروع به امدادرسانی کردند.
🔸رئیس سازمان آتش نشانی سمنان در نحوه توضیح امدادرسانی این حادثه تشریح کرد : تیم اعزامی بلافاصله پس از رسیدن مشاهده کردند که کامیونت خاور  بر اثر سرعت زیاد و عدم کنترل راننده از پشت با تریلی برخورد کرده و همزمان طعمه حریق شده است و راننده خاور در خودرو محبوس شده است ، که نیروهای آتش نشان بلافاصله فرد حادثه دیده را از خودرو بوسیله تجهیزات امداد و نجات و ست هیدرولیک خارج   و تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند و حریق ناشی از برخورد را خاموش کردند.
♦️وی در ادامه یاآور شد: نیروهای امدادی پس ازایمن کردن محل حادثه  و تحویل خودرو به عوامل انتظامی و اطمینان خاطر از ایمنی محل به عملیات خود پایان دادند.
🔸اسمعیل پور در آخر تاکید کرد: رانندگان محترم حتما" با سرعت مطمئنه و فاصله مجاز قانونی با خودروهای جلوئی رانندگی کنند تا از بروز حوادث اینچنینی جلوگیری شود.
 بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0