سه‌شنبه, 1 مرداد 1398

  • ورود به سایت
  • انگلیسی
رو عنوان : در نیمه های شب اتفاق افتاد؛
عنوان : آتش سوزی كامیون میكسرآمیكو در پاركینگ
کد خبر : ۱۳۴۴۷
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ 
ساعت : ۱۰:۳۳:۲۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی سمنان ، رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان گفت: آتش سوزي کامیون میکسر ، در نیمه های شب توسط اتش نشانان 3  ایستگاه  سازمان آتش نشانی سمنان مهار شد.

اسمعیل پور دراين باره گفت:با مراجعه حضوری فردی به ایستگاه شماره 5 سازمان در ساعت 2:48 دقیقه شب گذشته مبنی بر آتش سوزی خودرو در پارکینگ شرکتی واقع در خیابان شهید احمد پناهی سمنان ، نیروهای عملیاتی ایستگاه 5 بی درنگ به همراه یک خودرو و 4 نفر آتش نشان به محل اعزام شدند وبا توجه به  شرایط حادثه  همزمان درخواست نیروی کمکی کردند که ستاد فرماندهی  بلافاصله ایستگاههای 1 و 2 سازمان آتش نشانی را  نیز به همراه 3 خودرو 6 نفر آتش نشان به محل حادثه اعزام کرد.

رئیس سازمان آتش نشانی سمنان در ادامه افزود : نیروهای عملیاتی به محض رسیدن به محل حادثه  مشاهده کردند که کامیون آمیکو به دلایل نامعلومی از قسمت اتاق جلو طعمه حریق شده و براثر حرارت و گرما به خودروی کناری سرایط کرده است .

رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری سمنان در نحوه امدادرسانی این حادثه گفت: نیروهای آتش نشان سریعا به تیم های عملیاتی تقسیم شده و از چند جهت شروع به اطفاء و خاموش کردن حریق و جلوگیری از سرایت آن به دیگر خودروها شدند.

اسمعیل پور در ادامه گفت: این حادثه خوشبختانه تلفات جانی در پی نداشته ولی خسارات مالی زیادی برجای گذاشته است و  علت اصلی وقوع این آتش سوزی نیاز به کارشناسی دارد.

وی یادآور شد: متاسفانه مالک خودرو به دلیل استرس بالا و عدم آگاهی وآشنائی با شماره امدادی 125 به جای برقراری تماس با سامانه 125 شخصا حضوری به یکی از ایستگاهها مراجعه و درخواست کمک میکند که این خود باعث از دست رفتن زمان طلائی برا اطفا حریق و امداد رسانی می شود.

رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری سمنان در پایان گفت: شهروندان عزیز حتما شماره 125 آتش نشانی را به خاطر سپرده و در زمان وقوع حادثه و آتش سوزی ضمن حفظ خونسردی با تماس به ستاد فرماندهی و دادن آدرس دقیق مقدمات حضور نیروهای امدادی رو در کمترین زمان ممکن فراهم کنند.بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0