جستجو :         
  
منو سایت

مديرعامل


 

مدير عامل سازمان
آتش پاد سوم سعيد اسمعيل پور
modir125semnan@gmail.comlogin
نام کاربري:
کلمه عبور:
ورود به سيستم
ثبت نام
کد عبور خود را فراموش کرده ام

آمار کاربران
تعداد کاربران فعال (60)
تعداد کاربران غير فعال (17)
تعداد کل اعضا (77)
تمام کاربران آنلاين (370)

آمار کلی
آمار کل بازدید 19860
پربیننده ترین روز 24/05/1392
آمار پر بيننده ترين روز 102
بازديد امروز 0
بازديد ديروز 21

آتش نشان داوطلب


مناسبت ها

 


دعای فرج


دسته بندي اخبار
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۵/۰۶/۲۹ 
۱۶:۱۳:۳۳
آتش پاد سوم سعید اسمعیل پور گفت:آتش سوزی گسترده شرکت آسیا لنت سمنان ، ظهر امروز توسط آتش نشانان مهار شد.
حريق گسترده در شهرک صنعتی با تلاش نفس گیر آتش نشانان مهار شد. 6 ساعت تلاش آتش نشانان برای مهار آتش سوزی وسیع در شهرك صنعتی سمنان 
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۵/۰۶/۲۵ 
۱۲:۳۸:۲۷
آتش یار دوم علی اصغر تاج آبادی گفت:آتش سوزی گسترده درشهرک صنعتی سمنان ، شب گذشته توسط آتش نشانان مهار شد.
آتش سوزی خودرو در پارک سیمرغ؛ شعله های سركش آتش سمند را به خاكستر تبدیل كرد 
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۵/۰۶/۲۱ 
۱۴:۳۲:۳۷
آتش پاد سوم سعید اسمعیل پور گفت:آتش سوزی خودروی سمند در پارک سیمرغ سمنان ، صبح امروز 21/6/95 توسط آتش نشانان ایستگاه 1مهار شد.
آتش سوزی یک سفرخانه سنتی در سمنان ؛ یك ساعت عملیات نفسگیر در میان شعله های آتش و دود 
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۵/۰۶/۱۶ 
۱۰:۵۴:۵۸
آتش پاد سوم سعید اسمعیل پور گفت: آتش سوزی یک واحد صنفی در خیابان شهید احمد پناهی سمنان صبح امروز با اقدام به موقع تیم اعزامی ایستگاه شماره 5 مهار شد.
آتش سوزی منزل مسکونی در خیابان پیروزی سمنان؛ آتش سوزی یك واحد مسكونی در مجتمع زیتون با حضور بموقع آتش نشانان مهار شد 
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ 
۱۲:۲۸:۴
آتش پاد سوم سعید اسمعیل پور مدیر عامل آتش نشانی سمنان گفت: آتش سوزی یک واحد مسکونی روز گذشته در خیابان پیروزی ، مجتمع زیتون با اقدام به موقع ایستگاه شماره 2 مهار شد
آتش سوزی گسترده ضایعات در خیابان احمد پناهی سمنان 3 ساعت عملیات نفس گیر برای اطفاء حریق ضایعات سمنان – پایگاه خبری 125 
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ 
۱۰:۵۶:۲۰
آتش پاد سوم سعید اسمعیل پور گفت: آتش سوزی انبار ضایعات با اقدام به موقع تیم اعزامی از 4 ایستگاه آتش نشانی مهار شد.
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۵/۰۶/۱۰ 
۱۴:۲۶:۵۳
آتش پاد سوم سعید اسمعیل پور گفت: مردادماه سال جاري 42 موردآتش سوزي و 53مورد عملیات امداد و نجات در اين شهرستان بوقوع پيوسته است.
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۵/۰۶/۰۳ 
۱۳:۲۶:۲۱
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۵/۰۵/۳۰ 
۱۱:۱۷:۱۷
آتش پاد سوم سعید اسمعیل پورگفت: روز گذشته طی تماس شهروندان و خودروهای عبوری با سامانه 125 مبنی بر واژگونی خودرو پژو پرشیا در جاده مهدیشهر به سمنان روبروی روستای چهل تن و محبوس شدن سرنشینان داخل خ ...
صفحه1از3123.بعدي.
  آرشيو اخبار

شهری ایمن بامشارکت شهروندان


پیام های ایمنی

پیش از استفاده از دستگاه های گرمازا از جمله بخاری، آبگرمکن، سیستم حرارت مرکزی، دودکش را تمیز و از باز بودن مسیر آن تا پشت بام اطمینان حاصل کنید. # پیش از نصب بخاری، نقص های احتمالی به ویژه در سامانه سوخت رسانی آن را با کمک افراد متخصص برطرف کنید. # از خشک کردن پوشاک و پارچه های خیس روی بخاری پرهیز کنید. # در صورت احساس بوی گاز در اتاق یا داخل ساختمان از دست زدن به کلید برق و ایجاد هر گونه جرقه خودداری کنید. # استفاده از بخاری(گازی، نفتی، برقی) در حمام بسیار خطرناک است و می تواند موجب مرگ افراد شود. # سوختن ناقص وسایل گرمازا از جمله چراغ های خوراکپزی، بخاری، آبگرمکن های نفتی و گازی و شومینه باعث تولید گاز منواکسید کربن می شود که فوق العاده خطرناک، سمی و کشنده است.


به روایت تصویرپیام رهبر

سال ۹۵- هم در آغاز و هم در پایان، متبرک به نام مبارک حضرت زهرا (سلام‌الله‌علیها) است. هم اولِ این سال منطبق بر ولادت آن بزرگوار با ماه‌های قمری است، هم آخر این سال. بنابراین امیدواریم که ان‌شاءالله سال ۹۵ به برکت حضرت زهرا سال مبارکی باشد برای ملت ایران، و از معنویات آن بزرگوار و از راهنمائی‌های آن بزرگوار و از زندگی آن بزرگوار درس بگیریم و بهره‌مند شویم .  به گمان من مسئله‌ی اقتصاد در اولویت اول است. یعنی وقتی انسان نگاه میکند، در میان مسائل اولویت‌دار، از همه فوری‌تر و نزدیکتر، مسئله‌ی اقتصاد است. اگر به توفیق الهی، هم ملت و هم دولت و مسئولان گوناگون، بتوانند در مسئله‌ی اقتصاد کارهای درست و بجا و متقن را انجام دهند، امید این هست که در مسائل دیگر، مثل مسائل اجتماعی، مثل آسیبهای اجتماعی، مثل مسائل اخلاقی، مثل مسائل فرهنگی هم تأثیرگذار باشند .در مسئله‌ی اقتصاد، آن چیزی که مهم است و اصل است، مسئله‌ی تولید داخلی است؛ مسئله‌ی ایجاد اشتغال و رفع بیکاری است؛ مسئله‌ی تحرک و رونق اقتصادی و مقابله‌ی با رکود است؛ اینها مسائل مبتلابه مردم است؛ اینها چیزهائی است که مردم آنها را حس میکنند و مطالبه میکنند؛ و آمارها و اظهارات خود مسئولین هم نشان میدهد که این مطالبات مردم و این خواسته‌های مردم بجا و به‌مورد است .بنابراین آنچه که من به عنوان شعارِ امسال انتخاب میکنم، عبارت است از «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل». این، راه و جاده‌ی مستقیم و روشنی است به سمت آن چیزی که به آن احتیاج داریم. البته توقع نداریم که این اقدام و عمل، در ظرف یک‌ سال همه‌ی مشکلات را حل کند؛ اما مطمئنیم که اگر چنانچه اقدام و عمل به صورت برنامه‌ریزی شده و درست انجام بگیرد، ما در پایان این سال آثار و نشانه‌های آن را مشاهده خواهیم کرد. از همه‌ی کسانی که در این راه تلاش کردند و تلاش میکنند، تشکر میکنم .


ذكر ايام هفته

حدیث هفته

اوقات شرعی سمنان
اوقات شرعي امروز تهران
اذان صبح: times0
طلوع آفتاب: times1
اذان ظهر: times2
غروب آفتاب: times4
اذان مغرب: times5
  اوقات شرعي 30 روز آينده

پیوندها

DOURAN Portal V3.9.8.7

V3.9.8.7